SGB Łasin
aktualnie jesteś: Strona główna \ Aktualności \ Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym!
Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym!

Szkolna Kasa Oszczędności, to system oszczędzania – dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Najstarszy i najpopularniejszy szkolny system oszczędzania uczy dzieci dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Program ma na celu przede wszystkim promowanie oszczędzania i edukowanie w tym zakresie dzieci już od najmłodszych lat. W ramach tej akcji, co roku organizowane są konkursy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, związane z promocją nawyku oszczędzania.

1 września 2016r. rusza kolejna edycja konkursu "SKO w SGB" na rok szkolny 2016/2017.

Jeśli chcesz, by Twoja szkoła wzięła udział w rywalizacji, poproś nauczyciela lub dyrektora, by wysłał zgłoszenie do Banku Spółdzielczego w Łasinie.

Nie czekaj - trzeba to zrobić do 17 października 2016r.

Każda kolejna osoba biorąca udział w konkursie zwiększa szansę na nagrody dla Was i Waszej szkoły. Warto więc nakłonić kolegów i koleżanki do uczestnictwa w SKO. Wystarczy regularnie odkładać na księżeczkę SKO nawet niewielkie sumy. Pamiętaj, że to nie wysokość a częstotliwość wpłat jest ważna. Poza współzawodnictwem między klasami w oszczędzaniu dodatkowe punkty będą też przyznawane za inne aktywności. Nie przegapcie tej możliwości i organizujcie wystawy, imprezy, konkursy i quizy na temat oszczędzania. Pamiętajcie też o prowadzeniu kroniki SKO - to kolejny sposób na zdobycie punktów. Oprócz satysfakcji i odkładanych przez cały rok pieniędzy, które będziesz mógł wydać na co tylko zechcesz, masz szansę także na nagrody.

Spiesz się, konkurs trwa od 1 września 2016r do końca roku szkolnego 2016/2017.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ORAZ DO ODWIEDZANIA STRONY:

www.skowsgb.pl

 

Regulamin konkursu