SGB Łasin
aktualnie jesteś: Strona główna \ Aktualności \ Usługa PayByNet
Usługa PayByNet

Nowa funkcjonalność Internet Bankingu – PayByNet

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że właśnie uruchomiliśmy nową, bezpłatną funkcjonalności w naszym Banku. Teraz mogą Państwo dokonywać natychmiastowych transakcji przez Internet nie wychodząc z domu.

Bank Spółdzielczy w Łasinie dołączył do grona firm oferujących natychmiastowe zakupy przez Internet z wykorzystaniem systemu PayByNet. Teraz jeszcze łatwiej i szybciej można dokonywać transakcji.

Płać szybkim przelewem internetowym w Banku Spółdzielczym w Łasinie

„PayByNet” to usługa płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A.(KIR S.A.) Jest to elektroniczne polecenie przelewu z przekazywaną przez KIR S.A. w trybie on-line informacją o dokonaniu zapłaty.

Oznacza to, iż po wykonaniu płatności za zakupy w Internecie, KIR S.A udziela sklepowi internetowemu gwarancji płatności, środki z przelewu trafiają bezpośrednio na konto sklepu, a zamówienie może zostać zrealizowane natychmiastowo.

Istotnym faktem jest to, że funkcjonalność natychmiastowych płatności internetowych za pomocą PayByNet jest całkowicie darmowy i nie muszą Państwo uiszczać dodatkowej prowizji z tego tytułu.

Krok po kroku, czyli jak korzystać z „PayByNet"?

  1. Dokonując zakupów w Internecie przy wyborze rodzaju płatności wybierasz - „PayByNet”, a po wyświetleniu strony serwisu – Spółdzielcza Grupa Bankowa, następnie Bank Spółdzielczy w Łasinie.
  2. Następuje automatyczne przekierowanie na stronę logowania do bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Łasinie.
  3. Po udanym zalogowaniu system poprosi Cię o zaakceptowanie wygenerowanego przelewu
  4. Sklep otrzymuje informacje o wykonanej płatności i może przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Jak szybko realizowane są płatności w systemie „PayByNet”?

Środki pieniężne księgowane są na rachunku bankowym sprzedawcy zgodnie z sesjami ELIXIR. Więcej informacji o usłudze na stronie: http://www.kir.com.pl/main.php?p=usluga_paybynet

Obecnie funkcjonalność PayByNet oferowana jest w ponad 180 sklepach i stale rośnie. Pełną listę sklepów można znaleźć na stronie: (http://paybynet.pl/dla-internauty/tu-kupisz-z-pbn#)