SGB Łasin
aktualnie jesteś: Strona główna \ Informacje \ Bankowość internetowa \ Internet Banking
Internet Banking

Internet Banking to bezpieczny, funkcjonalny i bardzo intuicyjny system pozwalający na obsługę Twojego rachunku przez Internet 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Korzystanie z Internet Bankingu jest proste, szybkie i przyjemne, a dodatkowo znacznie obniża koszty prowadzenia rachunku.

Oddając do Państwa dyspozycji usługę Internet Banking mamy na uwadze bezpieczeństwo wszystkich operacji, jakie można wykonać za pomocą własnego komputera.

Internet Banking to następujące korzyści:

  • dostęp do konta przez 24-godziny na dobę,
  • możliwość podglądu w panelu wszystkich posiadanych produktów bankowych: rachunku osobistego, lokat, kredytów, wraz ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych produktów,
  • śledzenie historii operacji,
  • wygoda i oszczędność czasu,
  • tańsze opłaty za przelewy,
  • swoboda dysponowania pieniędzmi,
  • maksymalny poziom bezpieczeństwa, zapewniony dzięki szyfrowanemu połączeniu oraz wykorzystaniu jednorazowych kodów uwierzytelniających operację
  • wydruk potwierdzenia dokonanych operacji

 Internet Banking jest usługą dodatkową do rachunku, który posiadacie już Państwo w naszym banku. Wystarczy, że udacie się do jednej z naszych placówek i podpiszecie umowę o korzystanie z usługi Internet Banking, wskazując rachunek, do którego chcecie mieć dostęp przez Internet.


Dostęp do obsługi rachunku poprzez Internet Banking możliwy jest po podaniu identyfikatora i hasła znanego tylko klientowi banku. Hasło to może być zmienione przez klienta w dowolnym momencie.

Zarówno identyfikatora, jak i hasła, nie należy udostępniać osobom trzecim - od tego zależy bezpieczeństwo rachunku. Nie zaleca się  także korzystania z usługi Internet Banking za pośrednictwem obcego komputera (kafejki internetowej), gdyż nie możemy mieć pewności czy komputer z którego korzystamy nie jest zawirusowany lub czy nie zostało na nim zainstalowane oprogramowanie inwigilujące pracę użytkownika.

Ponadto informujemy wszystkich z Państwa, którzy korzystają z dostępu do rachunku poprzez Internet, że istnieje możliwość zalogowania się do systemu Internet Banking bezpośrednio poprzez stronę https://online.bslasin.pl/. Korzystając z wcześniej podanego adresu, uzyskacie Państwo dostęp do swojego rachunku, niezależnie od funkcjonowania strony www.bslasin.pl

Proponujemy dodać stronę logowania do systemu Internet Banking:

  • do "ulubionych" lub „zakładek”
  • ustawić ją jako stronę startową w momencie uruchamiania przeglądarki internetowej.

 Wszystkim naszym klientom, korzystającym już z Internet Bankingu, życzymy satysfakcji z wyboru usługi, a tym, którzy się jeszcze wahają radzimy dokonać wyboru i przekonać się, że warto. Internet Banking, to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy.

Zapraszamy do placówek naszego banku w celu podpisania umów o usługę Internet Banking.