SGB Łasin
aktualnie jesteś: Strona główna \ Konto Start
Konto Start

 

Konto START

 

 

Na koncie START możesz gromadzić oszczędności, ale też wydawać je na co tylko masz ochotę, płacąc przelewem, kartą lub gotówką, którą wypłacisz z bankomatu.

 

 

Jak wpłacić na konto?

 

 

Możesz tradycyjnie – przynieść gotówkę do kasy Twojego Banku. Rodzice będą mogli wpłacać Ci lub przelać na konto Twoje kieszonkowe, szkoła stypendium, a kupujący z portalu aukcyjnego - należność za sprzedawany przez Ciebie przedmiot. To znacznie mniej czasochłonne i prostsze rozwiązanie.

 

 

Oszczędności rosną

 

 

Twoje pieniądze na koncie są oprocentowane. To oznacza, że Bank dopłaca pewną kwotę tylko dlatego, że trzymasz tam swoje oszczędności. Im są większe, tym więcej na nich zyskasz. A dodatkowe pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

 

 

Prowadzenie konta za darmo

 

 

Nie musisz co miesiąc płacić tylko za to, że trzymasz na koncie swoje pieniądze. Zapytaj rodziców, znajomych, ile kosztuje prowadzenie ich konta - zobaczysz, ile oszczędzasz, posiadając konto START.

 

 

Płacenie kartą i wypłaty z bankomatu za darmo

 

 

Dzięki karcie START możesz dysponować wszystkimi pieniędzmi, jakie masz na koncie. Możesz nią płacić w sklepie, kinie, kawiarni, wszędzie tam, gdzie znajdziesz terminal. Bez opłat wypłacisz kartą START także pieniądze we wszystkich bankomatach SGB. W całej Polsce jest ponad 3000 maszyn - sprawdź na www.sgb.pl ile znajduje się w pobliżu Twojego domu, szkoły. Na stronie Banku znajdziesz też najbliższą placówkę SGB.

 

 

 

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?- odwiedź naszą placówkę, tam dowiesz się wszystkiego.