Konto młodzieżowe START

Konto START

Na koncie START możesz gromadzić oszczędności, ale też wydawać je na co tylko masz ochotę, płacąc przelewem, kartą lub gotówką, którą wypłacisz z bankomatu.

 Jak wpłacić na konto?

Możesz tradycyjnie – przynieść gotówkę do kasy Twojego Banku. Rodzice będą mogli wpłacać Ci lub przelać na konto Twoje kieszonkowe, szkoła stypendium, a kupujący z portalu aukcyjnego – należność za sprzedawany przez Ciebie przedmiot. To znacznie mniej czasochłonne i prostsze rozwiązanie.

 Prowadzenie konta za darmo

Nie musisz co miesiąc płacić tylko za to, że trzymasz na koncie swoje pieniądze. Zapytaj rodziców, znajomych, ile kosztuje prowadzenie ich konta – zobaczysz, ile oszczędzasz, posiadając konto START.

 Płacenie kartą i wypłaty z bankomatu za darmo

Dzięki karcie START możesz dysponować wszystkimi pieniędzmi, jakie masz na koncie. Możesz nią płacić w sklepie, kinie, kawiarni, wszędzie tam, gdzie znajdziesz terminal. Bez opłat wypłacisz kartą START także pieniądze we wszystkich bankomatach SGB. W całej Polsce jest ponad 3000 maszyn – sprawdź na www.sgb.pl ile znajduje się w pobliżu Twojego domu, szkoły. Na stronie Banku znajdziesz też najbliższą placówkę SGB.

 Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?- odwiedź naszą placówkę, tam dowiesz się wszystkiego.