Doładowania telefonu body

Doładowania telefonu body

To usługa, która umożliwia Państwu bezprowizyjne doładowania konta telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest:

Konto Twojego telefonu lub osoby, której numer wpiszesz zostanie doładowane natychmiast. Doładowania możesz dokonywać o każdej porze, usługa dotyczy operatorów – PLUS, T-MOBILE, ORANGE, HEYAH, PLAY, POLSAT, WRODZINIE, VIRIGIN MOBILE, LYCAMOBILE i NJUMOBILE.

Zalety doładowania telefonu:

Dbaj o przyrodę – nie kupuj drukowanych kodów – doładuj komórkę online!

Jak zasilić konto w Internet Bankingu?

Po zalogowaniu się do Internet Banking-u, z lewej strony, w zakładkach, jest już opcja „Doładowanie”. Po kliknięciu w nią mogą Państwo zdefiniować usługę doładowania dla konkretnego telefonu, ale można też dokonać doładowania jednorazowo.

Doładowanie jednorazowe – standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numeru doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła z listy haseł jednorazowych.

Doładowanie zdefiniowane – w którym tworzymy zdefiniowane doładowanie podając operatora sieci oraz zasilany numer telefonu. Doładowanie autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelnienia hasłem z listy haseł jednorazowych.

Za usługę doładowania nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata a telefon zostaje zasilony wybraną kwotą doładowania, która obciąży Państwa rachunek w naszym Banku.

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi prosimy zapoznać się regulaminem.