Fizyczne Depozyty konto mlodziezowe body

Konto młodzieżowe START

Konto START

Na koncie START możesz gromadzić oszczędności, ale też wydawać je na co tylko masz ochotę, płacąc przelewem, kartą lub gotówką, którą wypłacisz z bankomatu.

 Jak wpłacić na konto?

Możesz tradycyjnie – przynieść gotówkę do kasy Twojego Banku. Rodzice będą mogli wpłacać Ci lub przelać na konto Twoje kieszonkowe, szkoła stypendium, a kupujący z portalu aukcyjnego – należność za sprzedawany przez Ciebie przedmiot. To znacznie mniej czasochłonne i prostsze rozwiązanie.

 Prowadzenie konta za darmo

Nie musisz co miesiąc płacić tylko za to, że trzymasz na koncie swoje pieniądze. Zapytaj rodziców, znajomych, ile kosztuje prowadzenie ich konta – zobaczysz, ile oszczędzasz, posiadając konto START.

 Płacenie kartą i wypłaty z bankomatu za darmo

Dzięki karcie START możesz dysponować wszystkimi pieniędzmi, jakie masz na koncie. Możesz nią płacić w sklepie, kinie, kawiarni, wszędzie tam, gdzie znajdziesz terminal. Bez opłat wypłacisz kartą START także pieniądze we wszystkich bankomatach SGB. W całej Polsce jest ponad 3000 maszyn – sprawdź na www.sgb.pl ile znajduje się w pobliżu Twojego domu, szkoły. Na stronie Banku znajdziesz też najbliższą placówkę SGB.

 Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?- odwiedź naszą placówkę, tam dowiesz się wszystkiego.